Blog Ankastreon

En Çok Tercih Edilen Ankastre Ocak

En Çok Tercih Edilen Ankastre Ocak

Siz değerli ziyaretçilerimiz için 2016 verilerimize göre bize en çok danıştığınız sorulara yanıt verdik! Bu yazımızda da en çok tercih edilen ankastre ocağı kaleme alıyoruz. Seçimimizi 2016 yılı içerisinde hem ankastreon.com e-ticaret sitemizden hem de ankastreon mağazalarından en çok satılan ve memnuniyet derecesi en yüksek olan ürünlerden yola çıkarak yaptık.

Ankastre Ocak

2016 yılı içerisinde en çok satılan ocağımız UKİNOX ARES SİYAH CAM modeli oldu!

Ares Ankastre Ocak, SABAF marka yanış üniteleri ile gerçekten çok üst seviyede yanış performansı ve %30 yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Izgaraları kolay temizlenebilir emayedir.

Temperli cama sahip olan bu ocak 60cm genişliğe sahip ve 4 yanış gözü bulunmaktadır. Bir diğer güzel özelliği ise eşi olmayan düğme yapısı. Son teknoloji düğme yapısı sayesinde hem ısıdan etkilenmiyor hem de elleriniz yağlı bile olsa kaymıyor.

Ürünün Teknik Özellikleri

UKINOX ARES 60cm SİYAH CAM OCAK

Şık Emaye Izgara

60cm Siyah Cam 

Düğmeden Otomatik Ateşleme

Gaz Tasarruflu Italyan Yanıcılar

Ergonomik Çelik Düğmeler

LPG’ye Uyumlu Gaz Dönüşüm Kiti

Yüksek Isıya Dayanıklı Cam

Gaz Kesme Emniyeti

Ücretsiz montaj ve 2 yıl garantisi olan bu ankastre ocağımızdan memnuniyet derecesi çok yüksektir.

*** Tüm cam ocaklarda olduğu gibi bu ocakta da dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisi cam patlamalarına karşı kullanıcı hatalarını ortadan kaldırmak.

Bunun için siz değerli okurlarımızın,

Patlıcan közlerken bu işlemi tamamen kapalı bir kapta yapmanızı öneriyoruz. Çünkü patlıcan içerisindeki asit temperli camlarda çözücü etki yaparak camın patlamasına neden olabiliyor ve bu servis bölümünde kayıtlara kullanıcı hatası olarak geçiyor.

Bir diğer önemli husus ise, ocağın her bir gözünde bir tencere ya da tava kullanılmasıdır. Yani büyük tepsilerde birkaç gözü bir arada kullanarak pişirmek cam ocakların kullanım amaçlarının dışında olup bu şekilde kullanım sonuçlarında aşırı ısı yansımasından dolayı patlamalar yaşanabilmektedir.

Ürünü daha ayrıntılı incelemek veya satın almak için aşağıdaki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Yorum Ekle

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek son yazılarımızda ve tüm kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.