Blog Ankastreon

En çok Tercih Edilen Ankastre Mutfak Ürünleri (Ankastre Fırınlar)

En çok Tercih Edilen Ankastre Mutfak Ürünleri

Siz değerli ziyaretçilerimiz için 2016 verilerimize göre bize en çok danıştığınız sorulara yanıt verdik! Bu yazımızda 2016 yılında en çok tercih edilen Ankastre Fırınları sizler için inceledik ve en iyi olanını bu yazımızda derledik.

2016 yılı içerisinde hem ankastreon.com e-ticaret sitemizden hem de ankastreon mağazalarından en çok satılan ve memnuniyet derecesi en yüksek olan ürünleri sizler için seçtik ve aşağıda anlattık.

2016 Yılı En Çok Tercih Edilen Ankastre Fırın

2016 yılında satış rekoru kıran fırınımız: UKİNOX NOVA oldu.

Ukinox Ankastre Fırınlar’ın Kullanım Özellikleri

En çok tercih edilen ankastre fırınımızın kullanım alanı ve kullanım kolaylıklarından bahsedelim.

Bu fırın 6 Pişirme programı, 1 buz çözme özelliği ve programlar dahilin de Pizza pişirme özelliği ile şeflerin bütün pişirme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ürün A sınıfı enerji seviyesine sahiptir. POP-UP düğme ve alüminyum kulp ile kullanımda kolaylık ve mutfağınızda şıklık sağlar. Program ve ısı düğmeleri yanı sıra Tam dijital ve dokunmatik kontrol paneli ile Süre ve Alarm işlevlerini kullanabilirsiniz. Bu ürün, XXL dediğimiz 65 LT geniş bir iç hacme sahiptir. 2 tepsi ve 1 grill ile gelmektedir. Ön kapak camı çıkarılabilir ve iç emaye boyası kolay temizlenebilir olduğundan, yorulmadan temizliğini yapmanızı sağlar.

UKİNOX NOVA nın teknik özellikleri :

UKİNOX NOVA  SİYAH CAM ANKASTRE FIRIN

• Estetik POP- UP düğme ve  Alüminyum kulp

• 7 multi fonksiyonlu fırın

• XXL 65lt geniş iç hacim

• Tam dijital ve dokunmatik kontrol panel

• Pizza pişirme fonksiyonu

• Buz çözme özelliği

• Kolay temizlenir parlak emaye iç hazne

• 2 tepsi ve krom grill

• Kolay temizlenebilir, düşük ısı geçirgenliğine sahip bütün iç cam

En çok tercih edilenler listemizde verdiğimiz bu Ankastre fırını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz, Servis ağı ve firma destekleri üst seviyede olan Ukinox markası büyümesini tüm hızı ile sürdürmektedir. Gerçekten müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Yani şuan alabileceğiniz en iyi ankastre fırınlardan bir tanesi bu modeldir. Ayrıca ürünü aldığınız zaman herhangi bir kargo ve montaj ücreti ödemiyorsunuz. Ürüne gitmek için buraya veya aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz. Ayrıca diğer Ankastre fırınları incelemek içinde Ankastreon.com sitemizi ziyaret edebilir, iletişim formu veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

Bizi Takip Edin

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek son yazılarımızda ve tüm kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.